Wyszukiwarka
Masz pytanie?

Festiwal Baby Jagi

Niedziela, 25.07.2021

 

Czas oczekiwania na czarno-białe nieco się wydłuży, bo niestety (dla mnie ;)) Andrzej - Mistrz Fotograf jest rozchwytywany,  co wcale dziwić nie powinno :) Czekam więc cierpliwie, choć do cierpliwych wcale nie należę ale wiem, że warto :) 

Tymczasem chciałabym Was zaprosić na pewien festiwal. Już w najbliższą sobotę, 31 lipca 2021 roku w Grodzisku Owidz, którego klimat i ludzi bardzo cenię i lubię, odbędzie się  I Festiwal Baby Jagi. Cieszę się, że znów mogę odwiedzić ten wspaniały gród, bo przez ostatni rok, jeśli nie dłużej, zawsze brakowało czasu, by tam wrócić.

Teraz czasu mam o wiele więcej, wykorzystuję go w całości na nowe projekty i... udało mi się zrobić kilka wilczych, sowich, kocich, lisich, listkowych wisiorków i parę innych "rękodziełek" więc... wychodzę z lasu i wracam do ludzi!!! ;)

Razem z Asią Z Uroczyska szykujemy dla Was kolorowy, pachnący, wesoły a może nawet trochę muzyczny Babo Jagowy namiot :) 

Więcej szczegółów o festiwalu znajdziecie na stronie grodziska www.owidz.pl lub też na ich stronie społecznościowej, każdy wie jakiej ;)

W imieniu organizatorów i swoim zapraszam :)

  • Festiwal Baby Jagi

    Festiwal Baby Jagi